Hakkımızda

2002 yılında başlayan teorik çalışmaları takiben, 2011 yılında “Mineral içerikli ilaç ve dermokozmetik üretimi” başlıklı proje dahilinde NS-1 kodlu kimyasal molekül ile dermokozmetik ürün geliştirme ve üretme amaçlı bir AR-GE çalışması başlatıldı.

AR-GE sürecinde 2011 yılı içinde TÜBİTAK desteğiyle patent başvurusu yapıldı ve
Mart 2011 tarihinde tescillendi.

Nocicept Ürünleri, Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Kozmetik Yönetmeliği çerçevesinde, Uluslararası geçerliliği olan GMP belgeli laboratuvar ve tesiste üretime geçildi.

Başlangıçta stronsiyum tuzlarıyla topikal olarak kullanılacak bariyer kremler geliştirilmesi amacıyla yola çıkıldı. Stronsiyum tuzlarıyla yapılan in vitro deneylerde, nörojenik inflamasyon üzerine olan etkilerinin yanında terleme mekanizmaları üzerine etkilerinin tespit edilmesini sağladı. Bu sayede Nocicept ürünlerinin uluslararası alana açılmasını sağlayacak ürün portföyü oluştu.

AR-GE ve ürün geliştirme çalışmaları sonucunda elde edilen Nocicept ürünlerinin tanıtımı ve eczanelerde yer alması en az ilk evreler kadar büyük önem taşımaktaydı.

Bu sebeple Bilerti Sağlık, uyguladığı EBS (Esnek Bayilik Sistemi) ile birlikte çalıştığı paydaşlarının tercih ettiği iş ortağı olurken, bunun yanı sıra oluşturduğu Çağrı Merkezi sayesinde, ürünlere erişimi de kolaylaştırdı.

Uzun yılların oluşturduğu satış ve pazarlama tecrübesi ile Bilerti Sağlık, birlikte çalıştığı kişi ve firmaların da deneyiminden faydalanarak, sağlık camiasına güven ve kalite odaklı hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Stratejilerini ihtiyaca yönelik çözümler üretmek üzere oluşturan Bilerti Sağlık, Medikal Dermokozmetik alanında müşterileri tarafından tercih edilmeyi önemli hedef olarak belirlemiştir. Portföyünde bulundurduğu ürünleri en hızlı ve en doğru bir şekilde müşterilerine ulaştırmanın yanı sıra yeni, kaliteli ve ihtiyaç duyulan ürünleri sunmak için araştırmalarını sürdürmektedir.

Bilerti Sağlık, “Medikal Dermokozmetikte Yenilikçi Çözümler" felsefesiyle, gerek ulusal gerekse uluslararası alanda tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
Copyrights ©2020 - Bilerti Sağlık Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.